Skocz do zawartości

djszalas

  Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Posts on chatbox

  30
 • Wpisy

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Srebro I
 1. Czas zmian na serwerze...

  MissQuizii to się nadaje do tarcia chrzanu
 2. [Odbanowany]Prośba o ub

  Nick:djszalasData i godzina:21:30Serwer:OnlyDD2Asysty+FreeVipAdmin przez którego zostałeś zbanowany:jdrkwPowód bana:"Obraza Admina"Link do bana AmxBans'a(CS 1.6):http://cselitarni.mybans.eu/ban_list.php?bid=1018Link do bana SourceBans'a(CS:GO):Informacja z konsoli: [AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 17 minut i 3 sekund bana. [AMXBans] Zbanowany Nick : djszalas [AMXBans] Powod : ' OBRAZA ADMINDowody:Uzasadnienie sytuacji:Jestem nie winny ponieważ go nie wyzwałem.
 3. [Zamknięty]Skarga Na Admina

  Twój nick:djszalasNick oskarżonego: jdrkwSID / IP oskarżonego:STEAM_0:0:178807840 nie mam nic innego...Data i godzina zdarzenia:21:30Mapa:De_dust2Opis sytuacji:jdrkw dostał admina rozumiem ale jest regulamin który każdy ma przestrzegać a nie tylko gracze.Natomiast Admin jdrkw tego nie przestrzega Spect jest od tego żeby nie stać AFK na respie... Poszedłem na specta bo byłem w kuchni po picie wszedłem na tego specta i minęło 10 sekund Kick:Blokowanie Slota poźniej chyba z 5 kicków za Rasz okej.. Sam raszuje jak idzie mam kilku świadków zgłosiłem gracza na u@ że zraszował a on "co zraszował co zraszował jasne" byłem na spectcie z WhaT'em dał mu tak samo kicka za blokowanie slota zapytał się go dlaczego dostał tego kicka a nasz Admin cytuję "o TAK O!" Kickuje banuje za nie przestrzeganie regulaminu a sam go nie przestrzega...SS / Demo:
 4. [Odbanowany]Prośba o ub

  Data i godzina:ok 13:00 Serwer:Cs-Elitarni.pl[ONLY DD2][ASYSTY] @ 1shot1kill.pl (de_dust2) Admin przez którego zostałeś zbanowany:MissQuiZii Powód bana:"reklama" Link do bana AmxBans'a(CS 1.6):http://cselitarni.mybans.eu/ban_list.php?bid=1018 Link do bana SourceBans'a(CS:GO): Informacja z konsoli: [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : djszalas [AMXBans] Powod : ' reklama' Dowody:Nie miałem jak podać mu tego teamspeak'a a chciał ze mną porozmawiać koleżka nie było innego sposobu podałem mu to na say a nie na y@ Uzasadnienie sytuacji:Jak wspomniałem nie miałem jak podać mu tego teamspeaka jako Admin sprawowałem się bdb więc proszę o ub.
×