Skocz do zawartości

soNik

  Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Wpisy w chatboxie

  1
 • Wpisy

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez soNik

 1. [Przyjęta]Admin Walus v2

  A więc gdzie to rozpisanie demka? Minął prawie tydzień a ub nie dostałem...
 2. [Przyjęta]Admin Walus v2

  Twój nick: [= (za pierwszym razem soNik1 q:-) ) Nick oskarżonego: Walus SID / IP oskarżonego: nie znam Data i godzina zdarzenia: 17.06.18 / 00:50 Mapa: de_mirage Opis sytuacji: A więc postanowiłem wejść na serwer skoro dostałem UB po wczesniejszym zbanowaniu przez owego admina za wh. Zabiłem go raz po czym napisał "FUCK YOU HACK". W nastepnej rundzie po kolejnym zabiciu go dostałem permamentnego bana za aimbota. Tutaj link do pierwszej skargi: Podkreślam że nawet nie raczył wejść na specta i obejrzeć czy jestem legit. Zostałem zapewniony że po kolejnej tak niedojrzałej sytuacji tego admina zostanie on zdegradowany z tej właśnie roli. Pozdrawiam...
 3. [Przyjęta]Admin Walus v2

  Po jednej rundzie widziałeś że mam aima? Co ty człowieku piszesz, nie byłeś na zadnym spekcie bo bylo nas 4 na serwie i caly czas gralismy. Nawet jesli bys byl ta jedna runde to jestes w stanie stwierdzic czy ktos ma aima czy nie? Zbanowales mnie od razu po tym jak ci dalem głowe. Nie dorosles by pelnic taka funkcje.
 4. [Zamknięty]Admin Walus

  Twój nick: soNik1 q:-)Nick oskarżonego WalusSID / IP oskarżonego: nie znamData i godzina zdarzenia: 13.06.18 / 13:28Mapa: de_mirageOpis sytuacji: Dostałem permamentnego bana za wallhacka od ów Admina Walus'a bez wczesniejszego sprawdzenia mojej gry. Według mnie osoba która pełni tak ważną funkcje na serwerze powinna wykazać się doświadczeniem, umiejętnością oceny sytuacji.. i czasem poświęconym na oglądanie gry podejrzanego. W mojej sytuacji ten admin nie sprawdził mnie w ogóle po czym zbanował.
 5. [Odbanowany]'WH' soNik

  Nick: soNik1 q:-)Data i godzina: 13.06.18 / 13:28Serwer: ONLY MIRAGELink do AMXBANSA: http://cs-elitarni.xaa.pl/banycsgo/index.php?p=banlist&advSearch=soNik&advType=nameOpis sytuacji: Gram sobie na serwerze a po chwili dostaje permamentnego bana za 'wallhacka' bez wczesniejszego uprzedzenia. Mysle ze 4k godzin zobowiazuje do odpowiedniego strzelania i gamesensu.
 6. [Odbanowany]'WH' soNik

  Bede pamietal
 7. [Odbanowany]'WH' soNik

  @kropeczkaMogę jakoś sprawdzić od którego admina ten ban?
×