Skocz do zawartości

Czester

  Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Wpisy w chatboxie

  10
 • Wpisy

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Srebro I

O Czester

Dodatkowe informacje

 • Skąd:
  Pstrągowa

Ostatnie wizyty

159 wyświetleń profilu
 1. [4FUN][NEW] Głosuj na serwer

  102
 2. Plugin [Lista map]

  Co prawda już kilka razy o tym wspominałem w rożnych tematach ale nie ma efektów, więc postanowiłem założyć osobny temat, może to przyniesie rezultat:) 1. Na serwerze dodane jest kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt map. Ale co z tego jak i tak nikt praktycznie nie wie jakie to mapy i nawet nie ma możliwości tego sprawdzenia. 2. Na serwerze jest możliwość "nominowania mapy" ale co z tego jak nikt nie wie jakie mapy można nominować (nie wiadomo jakie mapy są wgrane na serwer), a po za tym nawet nie ma informacji o tym że można nominować mapę do głosowania, a przeważnie jest tak że kończy się mapa i samo wybiera mapy do głosowania... Propozycja: 1. Dodanie plugin-u, który po wpisaniu "/maps" pojawi nam się lista wszystkich map wgranych na serwerze 2. Dodanie informacji: - [INFO] - Wpisz /maps i zobacz listę map -[INFO] - Wpisz "nazwę mapy" i nominuj ją do głosowania
 3. Plugin [Niebieski ekran po zabiciu gracza] - Jest to plugin, który po zabiciu przeciwnika ekran przez 1 sekundę przyciemnia nam się na kolor niebieski (jesteśmy pewni że gracz został przez nas zabity). Nie potrzebujemy patrzeć w prawy górny róg aby się upewniać czy zabiliśmy przeciwnika czy nie, tylko od razu wiemy że gracz został zabity po tym jak przez 1 sekundę pojawi nam się przyciemniony ekran na niebiesko.
 4. + wiek + czas + doświadczenie Aktualnie nie ma grafika więc myślę że ktoś taki się przyda. Na początek proponuję przyjąć go na stanowisko i dać mu czas próbny zobaczymy czy się sprawdzi:) JESTEM NA TAK
 5. [Rozwiązany]Propozycja :D

  - Pierwsze to dobrze by było wiedzieć jakie w ogóle mapy dodane są na serwer, bo chyba nikt nie wie:) A mapy powinny się wyświetlać na serwerze po wpisaniu komendy tak aby każdy wiedział jaką mape może nominować do vota:) - Dla skinów powinno być zrobione menu gdzie można by było zmieniać skiny na inne i wyłączyć jak by ktoś nie chciał grać na skinach:) - RoundSundy powinny być zmieniane przynajmniej co miesiąc:) Takie jest moje zdanie:)
 6. Typ grafiki: Skin noża Tematyka: CS-ELITARNI 4FUN Rozmiar: Według standardowego skinu Kolorystyka: Dowolna Napis: CS-ELITARNI 4FUN Inne uwagi: Powodzenia Przykładowe zdjęcie skina: Przypominam że grafika musi być zrobiona w programie Jed's Half-Life Model Viewer Życzę powodzenia i czekam na efekty:)
 7. [Odbanowany]kaziutek

  Co się stało z tematem "Kaziutek"?
 8. [NIEWINNY]kaziutek

  Jak to co? Zgłaszam czitera:) 1. Dowód - podejrzany 2. Opis sytuacji - grał na cs_wiocha Będziecie chcieli to sobie obejrzycie i zdecydujecie a jak nie będzie wam się chciało to nie oglądajcie. Ja wam tylko zgłaszam że gościu podejrzanie jak dla mnie gra...
 9. [NIEWINNY]kaziutek

  Twój nick : Czester Nick Cheater'a : kaziutek Data i Godzina : 11.06.2018 godzina 15:10 (cała mapa) Mapa: cs_wiocha Serwer: 4FUN Opis sytuacji : Podejrzany typ Dowody :
 10. [Rozwiązany]Piętnaście mapek do wyboru :)

  Do huntera to już nie raz pisałem, ale dalej pozwolę sobie zacytować przysłowie "Mówi dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu" zresztą sam wiesz sam czekasz 2 miesiące na decyzje z mapkami:) hehe Skoro to jest proste jak jeb... to ktoś nie umie jeb...:)
 11. [Rozwiązany]Piętnaście mapek do wyboru :)

  Opisanie mapek na forum swoją drogą. Miałem na myśli raczej jakiś plugin na forum żeby wpisać komendę i wyświetlały by się wszystkie mapy dostępne na serwerze...
 12. [Rozwiązany]Piętnaście mapek do wyboru :)

  Jak lepiej wygląda to i lepiej sie w oczy rzuca:) Chodź by nawet mapy zostały dodane to i tak pewnie mało kto będzie grał na nich bo nawet nie wiadomo jakie są mapy na serwerze.... A rtv jest tak skonfigurowany że zawsze jak jest mało graczy na serwerze to nawet nie mogą zmienić mapy na mniejszą bo trzeba długo czekać... A jak już nastąpić ma głosowanie to każdy wychodzi z serwera bo się mu znudziło latanie po całej mapie i szukanie graczy:)
 13. [Rozwiązany]Piętnaście mapek do wyboru :)

  W takim razie życzę ci cierpliwości:) Na twoim miejscu każdą mapkę umieścił bym w osobnym temacie wraz z zdjęciem mapki i zrobił bym ankietę:)
 14. [Rozwiązany]Piętnaście mapek do wyboru :)

  "Mówi dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu" tu jest podobnie:) Swego czasu też składałem różne propozycje ale co z tego jak nie było odzewu.... Więc stwierdziłem że nie ma sensu pisać... Dziwne że jeszcze temat nie jest zamknięty:D Bo ledwo nieraz ktoś założy temat a tu zaraz jest odpowiedz typu "dobra pomyśle" i temat zamyka:)
×