Skocz do zawartości
Za000

[Zbanowany]5 raz ban

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Za000
Data i godzina:  

27.06.2018 - 21:44:47

Serwer: 4FUN
Powód: Wallhack
Link do AMX/SM Bans'a:  http://cselitarni.mybans.eu/ban_list.php?bid=232
Opis sytuacji:  Gram sobie a tu nagle jakis admin nie wiadomo skad "ryszard" wlepia mi bana za wh bez ssów jak to robili jego poprzednicy na mnie xD . No bez jaj juz 4 razy dostalem za to bana i dalej dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz ostatni ja ci daje UB na NS. Zacznij grać na STEAM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

31:43:00 dość szybki refleks jak na "MOIM ZDANIEM" takiego słabego gracza 

32:08:00 za szybko celownik poszedł w dół 

35:25:00 celownik ciągle idealnie na przeciwniku przez ścianę

35:47:00 "ZAWSZE" stałeś i wyczekiwałeś, dlaczego akurat wtedy gdy zacząłem się z rysiem leczyć to podbiegałeś ? 

35:50:00 gdy oglądałem wcześniejsze demka z gier twoich to w wiekszośći przypadków  wychodziłeś od ct wcelowany w prawą ścianę, czemu akurat teraz nie?

38:10:00 wcelowywałeś się przez 15 sekund perfidnie tam gdzie typ z tt powinien wyjść i akurat gdy on wskoczył na podest ty tam przeciągnąłeś celownik "slow motion 1/4 widać jak idealnie przeciągnął celownik na niego"

38:10:00 sprawdziłeś połowę dolnego piasku chodząc " a d a d a d a d" kiedy widziałeś że typ stoi idealnie na środku przeciągnąłeś celownik na typa i sie zatrzymałeś po czym oddałeś strzał

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze reflex mam dobry i potwierdzi to wiele osób .

Po drugie pamięć mięśniowa, nie wiem czy słyszałeś o takim czymś, pewnie nie.

Po trzecie skąd mogłem wiedzieć ,że tam staliście, jak wychodzę na kogoś to staram się być wcelowany tak?? taki nawyk z cs:go.

Po czwarte stałem i wyczekiwałem dla tego bo nie słyszałem kroków itp, logiczne chyba ,że jeżeli nie wiesz gdzie jest przeciwnik najlepiej zaczekać aż się pojawi, a podbiegłem bo usłyszałem, że się leczycie więc to była moja szansa.

Po piąte wychodzę wcelowany bo tam akurat może być przeciwnik, a dlaczego akurat wtedy nie to sam nie wiem.

Po szóste mówiłem pamięć mięśniowa, a miejscówki kamp się chyba zna no nie? Nie wiem na jakim poziomie grasz ale spoczko.

Po siódme Reflex , pamięć mięsniowa. Ja nie jestem jakimś tam świeżakiem, który dopiero co zaczął grać w csa. Moja kariera w tą grę zaczęła sie jakieś 9+ lat temu , grywałem w cs:go więc doświadczenie i z tamtąd mam nie małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ryszard BWO

Rozpisz demko aby właściwie podjąć decyzje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podjąłem decyzję BAN zostaje

I przepraszam za moją wcześniejszą samowolkę o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Zbanowany.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.