Skocz do zawartości
Rojeky

[Odrzucona]Skarga Admin UltrA LightninG BluE

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: _LYNX_
Nick oskarżonego:UltrA LightninG BluE
SID / IP oskarżonego: nie znam
Data i godzina zdarzenia:Godzina niepotrzebna w tym przypadku no chyba że Bana którego dostałem po raz 2, 12:27
Mapa: Mirage
Opis sytuacji: Od tego Admina dostałem perma po raz 2. Jak doszły mnie słuchy to dostałem go za to że stałem na CT i pilnowałem A i tam akurat był przeciwnik. Nie pamiętam tej sytuacji ale najprawdopodobniej Moi koledzy byli na B. Nieraz trzeba odpuścić jakąś pozycje żeby pokryć inną i ty masz 2,5k godzin chyba na afku.Oraz to że mam 13lv stopień profilu cs:go. Ten chłopak niema wyobraźni Kupno nowego konta z wielu przyczyn. Gram w Cs:go 3 lata i przed jeszcze w 1.6. Jeszcze podobno była taka sytuacja wczoraj że Pilnowałem jungle gdzie też był przeciwnik to jest tzw timing czego kolega może nie wiedzieć co to znaczy i że są takie sytuacje. Dziwne jest to że dostaje bany tylko od niego,  a nie np. od HoolS czy kogoś innego.  I jeśli Admin w prywatnych wiadomościach pisze że "ja nic nie umiem i że nic nie wiem co pokazałem przy ostatnim UB". Wyjaśniam nigdy nie dostałem prema w Cs:go. W 1.6 oczywiście ale w cs go nigdy i z tego wynika mój brak wiedzy jak to wszystko działa. I jeszcze powód moje go ostatniego bana "namierzanie na przeciwnika" nie wiem wpisałeś to bo nie miałeś co wpisać? jakbym miał namierzanie to wym wszystkich zabijał jak gracz który grał o godzinie 23:40 a 00:30 na serwie ze środy na czwartek. Śmieszy mnie to że ludzie patrzą jeszcze na przegrane godziny na danym serwie i na danym koncie. Pomyśl mogę mieć 10 konto po 400h czemu nie a nie jedno 400h. Moim zdaniem na adminów powinni być podawani ludzie dojrzali z doświadczeniem w danej grze ty chyba nakłamałeś w podaniu z tego co tu wyprawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opiszę:
Od tego Admina dostałem perma po raz 2. - ponieważ oskarżam cię o cheatowanie.
Jak doszły mnie słuchy to dostałem go za to że stałem na CT i pilnowałem A i tam akurat był przeciwnik[...] - co to złe słuchy cię doszły bo za inną akcję dostałeś 
Ten chłopak niema wyobraźni Kupno nowego konta z wielu przyczyn - vaca?
I jeśli Admin w prywatnych wiadomościach pisze że "ja nic nie umiem i że nic nie wiem co pokazałem przy ostatnim UB".  - no bo mi twój koleżka spami UNBANUJ GO UNBANUJ GO. Widziałeś jak swój post o unbanie napisałeś? 
W 1.6 oczywiście ale w cs go nigdy i z tego wynika mój brak wiedzy jak to wszystko działa. - w tym zdaniu przyznajesz się, że cheatowałeś w 1.6 czyli mogło to przejść na cs go ;> 
 jeszcze powód moje go ostatniego bana "namierzanie na przeciwnika" nie wiem wpisałeś to bo nie miałeś co wpisać - celowałeś przez ścianę czyli wh lub jakiś aim  lock czy jakoś inne "gunwo" 
Śmieszy mnie to że ludzie patrzą jeszcze na przegrane godziny na danym serwie i na danym koncie.  - trzeba patrzeć na wszystko :> 

Pomyśl mogę mieć 10 konto po 400h czemu nie a nie jedno 400h. - co mnie interesuję te inne 9 kont? 

Co do MŁODZIAKA. Zauważyłem na samym początku, że ze sobą piszecie, a dalej domyśliłem się, że prawdopodobnie napiszesz skargę to trochę zafałszowałem wiadomości, które były prawdziwe. Nie masz nawet godności pisać ze mną tylko bierzesz MŁODZIAKA aby ze mną pisał. Po skończonej rozmowie z MŁODZIAKIEM dopiero mnie dodałeś, ale ja już nie mam ochoty z tobą pisać bo napisałeś skargę i nie mam czasu na robienie g*wnoburzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"no bo mi twój koleżka spami UNBANUJ GO UNBANUJ GO. Widziałeś jak swój post o unbanie napisałeś?"- po pierwsze to nie mój koleżka ja o nic go nie prosiłem sam napisał z ciekawości i mi potem powiedział że piszecie. To powiedziałe mu że i tak muszę czekać48h  a on to może do Holsa on napisze i tyle.

"w tym zdaniu przyznajesz się, że cheatowałeś w 1.6 czyli mogło to przejść na cs go"- gdzie sie przyznaje o cheatowaniu geniuszu?  A ty nie grałeś w 1.6 i nidy nie dostałeś bana tzw"ss" jaak nie to kłamiesz albo byłeś  tak słaby że nawet nie zwracali na Ciebie uwagi.  celowałeś przez ścianę czyli wh lub jakiś aim  lock czy jakoś inne "gunwo" - Czyli jak na respie Ct będe stał i bede celował w spawn TT to dostaje Perma twoim rozumowanie. W tej grze jest dużo takich sytuacji że ktośceluje przez sciane nie wiedząc że ktoś tam jest. Jeśli tak twierdzisz to widać jaki ty jesteś doświadczony w CS 2.5k godzin śmiech na sali

Ja nikomu nie kazałem pisać sam z siebie napisał bo jest ciekawski a typa niez am ogólenie tyle co z serwera nawet on mnie wyzywał że mam haxy ale dla beki  a ty to połknąłeś jak pelikan. Już ci wierze że sfałszowałeś tą rozmowę. Po co mam pisać z tobą jak HoolS mi wszystko wytłumaczył przy ostatnim razie że musze  czekać 48h aż sprawdzicie demko. Które musi rozpisać Admin albo UBteam. I z tego co wiem to Ty też możesz. Bo inni admini mogą to nie wiem czemu piszesz ze ty nie masz takich praw.

Dodałem Cię dlatego że jak zobaczyłem co ty pisałeś mu jakie głupoty to mnie "ch... strzelił "co za typ jest na tym adminie. Moim zdaniem na Adminie powinni być Ludzie co mają GE i nie banują bo ktoś raz najechał przez ściane na kogoś xD   Też słyszałem żę Administracja upomina ciężebyś nie nadużywał prawa. Naćpanie innych ludzi czy oślepianie.

A i jeszcze musiałbym być Hipokrytą żeby grać na haxach  i wstawaić demko na innego gracza.. jakbym grał na haxach to bym miał wywalone na jakiś serwer a na tym serwie mi sie podoba i nie zamierzam skończyć gry przez Ciebie.

Edytowane przez Rojeky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rozpisać demko mogę, ale nie mogę dać ci unbana https://zapodaj.net/250009431926d.png.html Nie będę więcej prywatnych wiadomości ujawniał. 
Ranga "gunwo" tu oznacza dlaczego? Jak widziałeś mamy na serwerze młodszych graczy co posiadają lemy a ostatnio dowiedziałem się, że  znajomy znalazł typa w wieku 12lat co miał globala, a grał jak nie powiem co. 
To nie są twoje pierwsze akcje, może widziałeś ile razy siedziałem na spektcie i cię oglądałem. Był tu pewien admin, który dostał vaca i podobno nie grał miesiąc na mm'ach i dopiero po tym miesiącu dostał vaca.
Owszem grałem w cs1.6 ale bardziej robiliśmy sobie meczyki w szkole  tzn. podłączaliśmy sobie z kolegami  pod serwer szkolny i graliśmy. No sorry gościu cs 1.6 nie jest dla mnie i ani razu nie dostałem ss'ów bo nie grałem na serwerze. No jedynie jak wbiłem na 10minut na 4fun zobaczyć jak tam jest. 

Tutaj masz linka do gościa, który cheatował i także pomagał w pilnowaniu serwera :> Ten kolega grał na odpale ;p 

"A i jeszcze musiałbym być Hipokrytą żeby grać na haxach  i wstawaić demko na innego gracza.. jakbym grał na haxach to bym miał wywalone na jakiś serwer a na tym serwie mi sie podoba i nie zamierzam skończyć gry przez Ciebie."

Raz od hoolsa. Młodziak co chwile przeklina, jak dostanie mute to spami, dzwoni to wolę mu dać oślepienie bądź naćpanie. Teraz, częściej SOBIE dawałem te efekty. #edit Raz na jakiś czas dam komuś jak poprosi

"Też słyszałem żę Administracja upomina ciężebyś nie nadużywał prawa. Naćpanie innych ludzi czy oślepianie."

Edytowane przez wiktor2591

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że kolega was oszukał ale nie dzielcie wszystkich jego miarą . Ja wiem że nie możesz mi dać UB Młodziak mi przekazał że nie możesz tego rozpisać. jak rozpisać mogą Admini i UBteam. Szczerze to widziałem Ciebie z 3-4 razy na spect. Rozpisuj demko i ktośinny też niech rozpisze żeby to było obiektywne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam określony czas aby demko rozpisać, gdy rozpiszę demko ktoś z UBT lub wyższy rangą sprawdza podane demko przeze mnie i co rozpisałem w danym demku. Jak myślę jak ktoś ma niejasność to pewnie pisze do kogoś aby też sprawdził demko - chodzi o UBT lub wyższych rangą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Skarga została odrzucona.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.