Skocz do zawartości
Czester

[Rozwiązany]Właściciele serwera [4FUN]

Rekomendowane odpowiedzi

5b3722069fab2_Waciciele4FUN.png.d716d23c2b0530b61c6a93b567707e53.png

Na zdjęciu wszystko fajnie wygląda "Dwóch właścicieli serwera" a w praktyce niestety wszystko wygląda inaczej...

@Damee - hm... jest wpisany jako właściciel serwera (no i to chyba już tyle na tym się kończy jego zadanie). No niestety musimy powiedzieć sobie szczerze ale @Damee jest bardziej gościem jak właścicielem na serwerze... 

@HunteR - hm... Hunter no niestety ale ktoś ci to musi powiedzieć (padło na mnie) "Nie ogarniasz wszystkiego" Za dużo rzeczy na raz chcesz sam robić. a tak się nie da. Lepiej robić jedną rzecz a dokładnie (no w twoim wypadku to kilka) ale myślę że powinieneś sobie dać pomóc. Masz życie prywatne, prace, forum do ogarnięcia, serwery i wiele innych spraw na głowie. 

Serwer 4FUN potrzebuje aktywnego właściciela. W dziale "Propozycje" jest kilka tematów z propozycjami które już długo czekają na podjęcie decyzji. Sam pewnie jesteś gościem na serwerze [4FUN] więc nawet nie wiesz za bardzo co się graczom podoba na serwerze a co nie... 

Musisz sobie dać pomóc i przyjąć kogoś doświadczonego, z dużą ilością czasu, grającym na 4FUN, zaufanego do pomocy przy serwerze 4FUN bo sam wszystkiego nie ogarniesz....

Jeżeli mogę ci kogoś polecić na stanowisko "Właściciela seerwera 4FUN" to nikogo innego jak` MonsteR

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz ja ci coś przypomne :)

Każda bez wyjatków sprawa jest obgadywana przez wszystkie ważniejsze osoby 

jeżeli coś nie zostało dodane/usunięte najwyraźniej ktoś czeka na odpowiedni moment 

Fakt Tomek oraz Damian mają mało czasu ale to się niebawem zmieni, sam wiem po swoim doświadczeniu :)

jeżeli chodzi o monstera jest jednym z nowszych adminów i nie zna "obecnych" sytuacji które mogą mieć miejsce 

mogę cie napewno zapewnić że już wkrótce wszystko pójdzie w dobrą strone :)

oraz przypominam ci że dział "propozycje" to tylko propozycje które nie muszą być dodawane odrazu po zaakceptowaniu jej :)

to chyba na tyle z mojej strony, a jeżeli jest coś co ci się by bardzo nie spodobało napisz do mnie a ja załatwie sprawe szybciej niż miałbyś pisać na forum :)

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ExecVtor

:) dobrze gadasz ja sie nie pcham na salony tylko jak pisałem wcześniej zaproponowałem Tomkowi pomoc bo mam czas i tyle :) a Czester jak widać podłapał temat xDD

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ExecVtor to teraz ja ci coś powiem

- czy każda ważna sprawa to nie wiem i nie dał bym sobie ręki dać obciąć...

- jeżeli czekacie na odpowiedni moment to i ja poczekam tylko żeby nie było za późno...

- skoro się coś zmieni to będę czekał cierpliwie...

- skoro tak uważasz niech tak zostanie (to była tylko moja sugestia)...

- to czekam na to "wkrótce"...

- skoro propozycje po zaakceptowaniu nie muszą być dodane to jaki jest sens pisać i podawać propozycje?...

- jeżeli będę coś potrzebował od ciebie to napiszę do ciebie a jeżeli piszę na forum to chyba piszę żeby wszyscy mogli się wypowiedzieć...

Skoro uważacie że wszystko jest dobrze to ok...

Temat do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Rozwiązano.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.