Skocz do zawartości
Rojeky

Dziwny Typ

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick :_LYNX_
Nick Cheater'a : Sajmon
Data i Godzina :10.07.2018  godz 15
Mapa:mirage
Serwer:Only mirage
Opis sytuacji :To tak kolega jest bardzo dziwny ponieważ skanuje drewno z pałaców gdzie był typ, wychodzi pałacem nie sprawdzając schodów ani na blisko tylko patrzy tam gdzie jest 2 przeciwników na sajdzie. Jak idzie na mida to kiedy przeciwnik nadchodzi z okna, conecta czy shorta to odrazu sie wcelowywuje jest tam akcja na midzie że był przeciwnik w oknie i konekcie i wychlił odrazu z pref w conecta a pote mokno. Jest też sytuacja gdzie jest przeciwnik na shorcie i kiedy on próbuje wychylić to podejrzany odrazu jest wcelowany kiedy przeciwnik sie wycofuje to zaczyna skołpować. idąc midem wchodzi do konekta i skanuje schody przez drewno centralnie tam gdzie jest przeciwnik. Patrząc także na jego muvment to nie sądze żeby był dobrym graczem ma jakieś wspomagacze ale to trzeba  zobaczyć całe demko. Jeszcze przed nagrywaniem demka to ja byłem na ct za doniczką kucałem i on był w kuchi jak wstałem to on stał z deaglem wcelowany. Byłem także na ninji na B i każdy przeszedł ale on to sprawdził z prefem może to było nnormalne ale coś nie chce mi się wierzyć. A i jak potem wszedłem do niego to udawał że niema mikro kozaczek a na demku na początku  słychać go xD
Dowody : Demko i jak jest możliwość to też proszę o sprawdzenie całego demka z tego meczu

xxx.dem

xxx1.dem

Edytowane przez Rojeky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi