Skocz do zawartości
forest

[Zbanowany]ban LFA|^forest

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LFA|^forest
Data i godzina: 10-08-2018 21:40
Serwer: OnlyMirage
Powód: Wallhack
Link do AMX/SM Bans'a: http://cs-elitarni.xaa.pl/banycsgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:33641389&advType=steamid&Submit
Opis sytuacji:  no coz wszedlem sobie na serwer po dluzszym czasie zabijalem (poziom na serwerze nie jest jakis wybitny) i wyrwalem bana prosze aby admin opisal demko w ktorym miejscu widzial cos podejrzanego w przeciwnym razie wnosze o unbana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin banujący ma 24h na rozpisanie demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

10:38 - Dziwne zbyt szybkie przeciągniecie celownika 

11:02 - strzeliłeś przez drewnianą belkę (patrzyłem z 4 różnych ujęć, nie miałeś prawa go zobaczyć)

12:05 - szybki reflex, a nie to tylko wh 

***** 12:47 - Dziwny flick 

13:24 - Przypomina mi to coś na rodzaj wspomagacza celowania 

15:47 - Naprawde masz szybki reflex 

15:51 tu z reflexem przerosłeś nawet 1 tap'ującego screama ( DASZ AUTOGRAF MISZCZU ? )

16:18 - Z takim reflexem byś mógł grać w jakiś zaowodowym składzie ( Zamiast tego masz rank 8 i 1k godzin przesiedzianych afk)

16:29 - Powtórka z rozrywki 16:18 

16:31 - Czyż to nie jest wspaniałe że celujesz/obracasz się w idealnym momencie w tą strone gdzie zaraz ma ci wybiec przeciwnik ? a nie twoim zdaniem to "TIMING" ( psssst u ciebie timingi są zbyt często ;p )

17:50 - Akcja SAMOCHÓD aka APARTY / ty apart unconnected samochód -/-/- Zadałeś coś około 85 dmg po czym się schowałeś chciałeś rzucić smoke'a, rozmyśliłeś się i wychodzisz niewcelowany na pewną śmierć ? a gdzie tam ty wiesz że już z tamtąd zniknął ;p 

18:02 - powtórka z rozrywki 16:18 

19:10/19:13 przez skrzynke celownik prosto na gracza

22:46 - nie sprawdziłeś 6-ciu miejscówek na A ale mówisz że A czyste, Okej Masz Brata Wallhacka który ci podpowiada czy szósty zmysł ? 

23:39 - już nie miałeś zamiaru pójść na galę bo widziałeś że on idzie ? Fajny refleks przez smoke'a +1 ( to właśnie wtedy zauważyłem że coś z tobą jest nie halo :P )

25:59 -  +1

31:00/31:18 - Nagle nie wiesz gdzie się znajduję przeciwnik bo wiedziałeś że na ciebie patrzę ? 

:_:_:_:_:_:_:_:

Nie masz skilla, Grasz jak Odpał, Jesteś Odpał,

I to na tyle 

http://o24a.gotv.pro/srv51906/auto-20180810-2113-de_mirage.dem.zip

Edytowane przez ExecVtor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10:38 to dla ciebie bylo zbyt szybkie? ok
11:02 widzialem ze przebiegal na lewa strone to w ktorym niby miejscu mogl siedziec?
12:05 w 12:05 juz nie zylem ale jesli masz na mysli ten frag wczesniej to przeciez on tam biegal caly czas i nie wiem co widzisz zbyt szybkiego
12:47 dziwny flick?????????? frag w oknie normalny a jesli masz na mysli to wcelowanie w shorta to poprostu sobie machnalem zbyt mocno nie przywiazalem zbyt wielkiej wagi do wcelowania sie w shorta skoro teammate byl na krzesle
13:24 bylo go widac jak wbiegal za murek to w niego strzelilem
15:47 i 15:51 1 bylo slychac na blisko jak skoczyl a potem zoomowal a 2 bylem poprostu wcelowany skoro go widzialem jak uciekl za ta sciane
16:18 wcelowany on wychylal sie schodkowo (po 1 skad wiesz ze nie gralem) (po 2 za to co napisales w nawiasie moglbym Cie zwyzywac ale jestem dorosly i zachowam kulture)
16:29 jak to napisales powtorka z rozrywki
16:31 przeciez zabil typa na bs to wiedzialem gdzie jest (sluchawki w tych czasach nie kosztuja duzo a awp pomoga uslyszec)
17:50 spojrz w prawy gorny rog zuzel+LFA|^forest zabija bielu chyba wszystko jasne
18:02 gosciu czy Ty grasz na poziomie golda? co Ty tu widzisz?
19:10 jesli masz na mysli psiurke to przeciez wyrzucal bron przed chwila wiec bylem tam wcelowany po chwili bylo slychac ze biegnie i podskakuje na blisko to gdzie moze byc jak nie na beczce?
22:46 tu nie wiem co Ci powiedziec moglo byc zwykle fake info ode mnie zreszta sprawdzilem podstawowe miejscowki jak pod drewnem i bs zreszta chwile wczesniej sam zabilem 2 z bs i jeszcze 1 zginal przed rampa
23:39 wczesniej ten typ wystrzelil z awp w ladderze a nie mialby dosc czasu zeby przejsc w inne miejsce paka byla kolo krzesla to smoke na gale poza tym z pawiksem siedzielismy na ts i dal info o zoomie a strzelac zaczalem jak wyskoczyl ze smoka
25:59 bylo slychac ze wskoczyl na vana
31 w tym momencie na moim demku juz mialem bana od Ciebie takze nie wiem co masz na mysli
i nie nie jestem odpalem gram w cs od 2002 roku konto steam nie powie Ci wszystkiego bo jakbys mogl zauwazyc gdyby Ci sie chcialo to kupione bylo dopiero w 2010/11 roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez cie oglądałem na serwie i stwierdzam jak @ExecVtor

Ale niech jeszcze @HoolS. się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nwm ale kolega widzę że nie gra czysto,  demko mówi samo za siebie, szczególnie ta skrzynka i ten celownik akurat w tym momencie + sytuacja z autem. Proszę nie odbanowanie. Takich graczy nam nie potrzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co Flymens widać że, demko mówi samo za, siebie "szczególnie ta skrzynka i ten celownik"  jak na moje oko widać że, nie grasz czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, flymens napisał:

szczególnie ta skrzynka i ten celownik akurat w tym momencie + sytuacja z autem

co do skrzynki przeciez juz napisalem ze bylo go slychac caly czas najpierw wyrzucil bron a potem podskoczyl

a co do auta skoro oddalem w tej rundzie 1 strzal i dostalem asyste za zabicie to jest chyba wystarczajaca informacja ze ten typ zginal

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja się może nie znam, ale podpowiem wiem, że są w cs jeszcze wyższe rangi niż tylko gold i niektórzy mają słuchawki (polecam spróbować). Warto też wspomnieć, że ludzie używają mózgu co jest całkiem przydatne. Nie wiem czy wiecie ale ludzie z reguły grają "książkowo" a z tego wynika, że? Nie ma problemu by dość często przewidzieć gdzie kto siedzi i co zrobi bo wbrew pozorom ta mapa się runde nie zmienia ( nie wiem czy zauważyliście). Btw nie wiem czy wiecie ale pewnie sami z siebie, wiedząc z której strony moze przyść celownik jestescie w stanie wcelować sie przez ściane w tą miejscówkę. To naprawdę nic trudnego. Polecam do adminów wziąć kogoś z wyższą ranga z golda bo aż śmiać mi się chce gdy to czytam xD

Pozdrawiam 

JP7 

Edytowane przez Hatsui
  • Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu sie OdJaniePawla??!! ... Lecą warny oraz brak UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Zbanowany.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.