Skocz do zawartości
Art.

[Zamknięty]KSW 44, typy.

Rekomendowane odpowiedzi

KSW 44 - WALKI, KARTA WALK. Kto walczy na KSW 44 w GdaÅsku 9.06.2018?

Cześć, poraz kolejny chciałbym się z Wami podzielić moimi typami na gale KSW, tym razem na 44 w Gdańsku.

Image description

Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf - Ta walka to prawdziwe 50/50, jeśli Bedorf będzie cięższy od Pudziana to myślę, że nawet Pudzianowski może zamęczyć Bedorfa, o umiejętności obu zawodników nie musimy się obawiać, kondycja będzie kluczem tej walki. Mój typ to - Pudzianowski TKO 2  w rundzie.

Image description

Kleber Koike Erbst vs (za Marcina Wrzoska, który jest kontuzjowany) Marian Ziółkowski - Krótko mówiąc: Jeśli dojdzie do walki w stójce to Marian ma większe szanse, jeśli walka zejdzie do parteru do Kleber powinien Ziółkowskiego poddać albo będą się męczyć do decyzji. Mój typ to - Erbst przez poddanie w 3 rundzie albo decyzją.

Image description

Tomasz Oświeciński vs Erko Jun - Ta walka stoi pod znakiem zapytania, z jednej strony mamy Stracha który ma 45 lat który zadebiutował na gali KSW 41, kiedy ten wiek zazwyczaj oznacza sportową emeryturę. Z drugiej strony mamy dużo młodszego Erko Juna. Jeśli umiejętności Stracha od walki z Popkiem nie uległy zmianie/poprawie to jest skazany na porażkę. Erko trenuje w UFD Gym'ie (trenują tam min. Soldić, Zawada), myślę, że walka będzie trzymana w stójce a Erko będzie szedł po szybki nokaut ew. techniczny. Mój typ to - Jun przez KO/TKO w 1 rundzie.

Image description

Michał Materla (za Borysa Mańkowskiego, który jest kontuzjowany) vs Martin Zawada - Starcie dwóch weteranów tego sportu Michał Materla (25-6-0), Martin Zawada (28-14-1), będzie to catch weight, jeszcze nie ustalono limitu wagowego ale myślę, że będzie to 88/89 kg. Martin powrócił do KSW na gali KSW 42 deklasując kontuzjowanego Łukasza Jurkowskiego. Po statystykach Martina nikogo nie będzie dziwić, że Zawada będzie chciał iść po skończenie przed czasem (18 KO/TKO na 28 wygranych walk). Michał Materla nie zwalnia tempa i wraca 9 czerwca do klatki, przypomnę, że 3 marca Michał przegrał ze Scottem Askhamem w 1:09 przez kopnięcia w wątrobę. Materla ma argumenty żeby te walkę wygrać, przede wszystkim musi wyjść z nastawieniem wygranej i musi zapomnieć o przegranej w poprzedniej walce. Jestem mega fanem Michała i trzymam za niego kciuki. ESSA I DO PRZODUMój typ to - Michał Materla przez poddanie w 3 rundzie albo decyzja na jego korzyść.

Image description

Gracjan Szadziński vs Paul Redmond - To będą grzmoty. B| Obaj idą po KO albo TKO, nie powiem Wam nic więcej ponieważ sam nie wiem czego się spodziewać aczkolwiek. Mój typ to - Szadziński w 2 rundzie KO.

Image description

Chris Fields vs Wagnera Prado - W tym zestawieniu nie ma mowy o zakończeniu walki przez decyzje, obaj będą zdeterminowani żeby wygrać te walkę przed czasem, możliwe, że ta walka jest nieformalnym eliminatorem do walki o pas i do walki z mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem. Mój typ to - Prado w 2 rundzie przez KO.

Image description

Filip Wolański vs Daniel Torres - Sądzę, że walka to będzie szachownica ze strony obu zawodników, Wolański nie będzie ryzykował przegranej, jeśli Wolański wygra te walkę to możliwe, że zawalczy o pas wagi piórkowej po pojedynku Koike vs Salahdine. Mój typ to - Wolański przez decyzje.

Image description

Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz - Dawid ma idealne gabaryty na te wage (do 61 kg), nie wyobrażam sobie zawodnika do 61 kg z 175 cm wzrostu jakim jest Sebastian, doświadczenie też jest również po stronie Dawida ponieważ ma 3 wygrane walki więcej. Mój typ to - Gralka przez decyzje.

Image description

Łukasz Rajewski - Leo Zulić - Obaj zawodnicy są praktycznie równi jeśli chodzi o doświadczenie, jeśli walka będzie w stójce to Rajewski raczej powinien ubić Leo, ale jeśli walka będzie sprowadzona do parteru to Zulić będzie miał większe szanse. Mój typ to - Zulić przez decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pudzianowski 

Koike 

Oświęcimski 

Materla

Szadziński 

Prado

Wolański 

Gralka

Rajewski

Zobaczymy czy coś trafie :D

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Media trening, jeszcze 5 dni. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta Wstępna skończenia:

Rajewski - 1:48, wygrał przez skręt na kolano (skrętówke).

Przybysz - Po dwóch minutach wygrał przez KO.

1:48

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta główna skończenia:

Prado - przez TKO w 2 rundzie.

Szadziński - Wygrał przez KO w 2 rundzie.

Torres -  Niejednoglosnie, 29-28 dla Torresa (1 runda), 29-28 dla Wolańskiego (2 runda), ostatecznie Torres wygrał przez decyzje sędziów

Erbst - Wygrał przez poddanie (balacha) w 2 rundzie.

Jun - Wygrał przez KO w 1 rundzie.

Materla - Wygrał przez TKO w 2 rundzie.

Bedorf - Wygrał przez poddanie (Kimura) w 1 rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.