Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Dattebayo.
Data i godzina: 04.06.2018 | 19:40
Serwer: only mirage
Powód: wallhack
Link do AMXBANSA: http://cs-elitarni.xaa.pl/ban...p;advType=steamid&Submit
Opis sytuacji:  grając na serwerze zostałem zbanowany bez wczesniejszego upomnienia, wiec nie jestem nawet w stanie stwierdzic za co dostalem bana  :D

Edytowane przez dattebayo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"wiec nie jestem nawet w stanie stwierdzic za co dostalem bana" nie wiesz? "Powód: wallhack" Opiszę demko gdy wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej potrzeby aby admin ostrzegał Cię przed tym że Cię sprawdza czy że zaraz dostaniesz bana za wspomagacze. Po wstawieniu UB grzecznie czekamy 24h na opis demka, nie ma opisu = Ub. 

Dziękuję za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demko nr1:  http://o24a.gotv.pro/srv51906/auto-20180604-1928-de_mirage.dem.zip
Jedna akcja:
Runda 4: wchodzisz do pałaców i biegniesz jak się nie mylę młodziak wbija do pałaców lecz nie pikuje a ty włączasz shift i wcelowujesz się
Demko nr2: http://o24a.gotv.pro/srv51906/auto-20180604-1853-de_mirage.dem.zip
Runda 7: Po zabiciu mnie na site b jeszcze raz sprawdzasz kuchnie, być może normalne :D
Runda 8 - ok 1.10: wcelowujesz się na gościa przez smoke i ściane. Potem poszedłeś na bombsite B i uważnie obserwowałeś aparty
Runda 9: po plancie paki i po strzale w ct sprawdzasz jakby przez ściany czy ktoś idzie jungle/connect'a a potem strzelasz przez smoke, prawie idealnie w niego a na końcu rundy miałeś dziwny przeskok na przeciwnika. 
Runda 10 - site B: Oglądasz się znowu na plecy czy nie będziesz miał pleców od gościa, który jest na BS o którym nie wiedziałes :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

majac 6k godzin, takie rzeczy robi sie odruchowo, dalej nie widze powodu przez, ktory powinienem dostac bana, gdybym faktycznie uzywal cheatow nie rozbilbym gownoburzy o bana na jakims tam ffa. Ale dostalem nieslusznie zbanowany, wiec licze na to, ze dostane ub :)

EDIT 

Po obejrzeniu demek

- RUNDA 4: slysze jak gosciu wsksakuje na drewno, wiec oczywsitym jest, zeby nie biec

- RUNDA 7: Tak, to jest normalne

- RUNDA 8: zwykly timing, ilu graczy ma moment, ze sa wcelowani przez sciane? bardzo wielu. Praktycznie co runde chodzilem w apraty na b i uwaznie obserwowalem 

- RUNDA 9: Bedac graczem, ktory gra juz na wyzszym poziomie mam prawo spoedziwac sie takich rzeczy, jest dla mnie oczywistym, ze moze ktos tam byc. A ten smieszny przeskok to zwykly randomowy ruch mysza ( jeden taki przeskok na cale demo, kazdemu moglo sie zdarzyc)

-Runda 10: Nie sprawdzilem wszystkich miejscowek, wiec bylem swiadomy tego, ze ktos tam moze byc.

Edytowane przez dattebayo
  • Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem nie ma wystarczających dowodów na to, że datte ma WH . Po spędzeniu 2k+ godz w cs mogę potwierdzić ,że takie  odruchy jak odwracanie się do przeciwnika mimo nie wiedzy ,że tam był ....jest normalne. Jeszcze przed moją wypowiedzią chcę dodać, że pisze to na telefonie i nie mam dostępu do demek ,ale czytając komentarz Wiktora widzę ,że nie jest 100% pewny co do cheatow...wiem ,że bez tego moje odpowiedzi mogą być bezsensu ,ale co mi szkodzi xc  .Co do argumentów (będę tu się posługiwał numeracją rund, które podałeś powyżej ) Runda4 nie wiem co tu w sumie jest dziwnego bo sam tak robię ,zwłaszcza ,że Młodziak często tak próbuje zdobyć fraga . Runda7 "Po zabiciu mnie na site b jeszcze raz sprawdzasz kuchnie" bardzo dziwne ,że upewnia się czy ktoś tam może być jak ma WH , "być może normalne" czyżby niepewność ? 

Runda8 "wcelowujesz się na gościa przez smoke i ściane" może przypadek ? no nie mówcie mi ,że nigdy wam się wydarzyło zabić kogoś przez ścianę już nie mówiąc o tym ,że tylko miał przez chwile na nim celownik , "Potem poszedłeś na bombsite B i uważnie obserwowałeś aparty" no tu nie wiem jak dokładnie sytuacja wyglądała, ale jeśli przechodził tam typek , a datte był centralnie tam wpatrzony  ,może  to wzbudzać pewne podejrzenia  lecz nie wyklucza to ,że mógł dostać info lub mniej prawdopodobne po prostu go usłyszeć .Runda9  "sprawdzasz jakby przez ściany czy ktoś idzie jungle/connect'a ..." jakby ? znowu jakaś niepewność wiktora  "a potem strzelasz przez smoke, prawie idealnie w niego " mając WH chyba by go zabił...bo to co opisujesz jest skanem  prze smoke i znowu , mógł dostać info czy słyszeć go , "miałeś dziwny przeskok na przeciwnika. " nie wiem jak to wyglądało , ale takie flicki się zdarzają . Runda10 znowu  nie wiem jak to wyglądało , ale skąd sugestia ,że go nie widział czy słyszał  ?  No i jeszcze muszę dodać ,że datte w CS ma 6k godz , globala i oko 1000 rozegranych mm i nie ma VAC'a . Podsumowując nie ma wystarczających dowodów na to ,że faktycznie posiada  te WH , więc proszę o unbanowanie dattebayo. PS: Przepraszam za liczne błędy , powtórzenia i sam sens mojej wypowiedzi ze względu na nie obejrzane demek  . :panda:

Edytowane przez zeffyx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odbiegnę trochę od tej sprawy. Znałem gościa, jechał/jedzie(już się z nim nie kumpluje) na odpale. Gdy skończyłem z nim grać miał ponad 8000h. Pewnego dnia zmienił sobie wygląd godzin na 10000h. Ukrywał się bardzo dobrze, ponieważ zbanowałem go kilkanaście razy lecz za każdym razem został unbanowany z takich powodów, że godziny u tego gościa przekraczały moją 2 lub 3-krotnie. Oczywiście ten gość był globalem. Po rozmowie z nim powiedział mi, że cheatuje z takich powodów, że nudzi go "czyste granie" i zaczął na odpale grać. Ten typek uświadomił mi, że nawet gość który ma 6000h może jechać na odpale. Weźmy cheat od Pana Waldka "csh external VIP project"

Cytat

+ [ Valve Anti-Cheat ( VAC ) ] NIEWYKRYWALNY
+ [ Mecze turniejowe ] NIEWYKRYWALNY
+ [ SMAC ] NIEWYKRYWALNY
+ [ FaceIT Non Client ] NIEWYKRYWALNY ( Pixel Mode; bez funkcji 'AimAssit' / 'Trigger' / 'BunnyHop' / 'Auto Pistol' )
+ [ ZenGaming ] NIEWYKRYWALNY ( Pixel Mode; bez funkcji 'BunnyHop' / 'Auto Pistol' )
+ [ PopFlash ] NIEWYKRYWALNY ( Pixel Mode; bez funkcji 'BunnyHop' / 'Auto Pistol' )
+ [ Stream ] NIEWIDOCZNY - Overlay Visuals

Jak widzimy powyżej dany cheat jest niewykrywalny przez VAC.
Istnieją bardziej zaawansowane cheaty niż Waldka :-)
Kolejnym aspektem jest to, że kiedy wbiłem na spekta to zacząłeś sobie skakać po prostu bawiłeś się w tamtym momencie jakbyś chciał coś ukryć.
Oczywiście to demko opisuje w pośpiechu oraz ten komentarz z takiego problemu, że na jutro mam poprawę :D
Co do twojego komenatrza, że nie robiłbyś gównoburzy, ale mieliśmy takiego pana"superjummy" jak dobrze pamiętam. Kolega jechał na odpale, ale odwoływał się od bana. 
Co do wypowiedzi powyżej:
Zgadzam się z tobą co do odruchów. Co do rundy 4 jak dobrze pamiętam to ja także tam byłem tylko, że nie pamiętam czy to był młodziak czy ja bo nie przyjrzałem się do końca nicku.
No dobra, może to być przypadek, ale jeżeli gość co mapę robi 25 killi to co? W rundzie 8, jeżeli nie pomyliłem rund, było tak, że wbił shortem i oglądał aparty po czym wbił do kuchni. Co do moich niepewności to jeżeli brakuję mi słowa to ja zastępuje to najprostszymi słowami pewnie dlatego wychodzi ta niepewność (nawet przy odpowiedzi w szkole tak mówię ^^) "mając WH chyba by go zabił" może spudłował, a może hitboxy albo nawet tickrate? Tutaj jest pełno możliwości. Jesteś tego pewny, że nie miał vaca? Może miał drugie konto gdzie był odpalony? 
Teraz druga sprawa specjalnie zakładasz konto aby obronić swojego kolegę? Poprosił cię aby napisać czy co? Bo jak dobrze pamiętam ciebie na serwerze CHYBA nie było.

@dattebayo Kropczeka ci napisał: "Nie komentujemy swojego Ub."

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Teraz nie wiem czy mogę pisać, ale luj .Zrobiłem to bo chciałem pomóc koledze i to tyle 9_9 sam nie jestem w 100% pewien czy jest czysty, ale mu ufam aaa i moim zdaniem to powinno wyglądać tak ,że najpierw sprawdzcie demko  a później mu dajecie zarzuty .Wtedy  zostaje zablokowany do czasu wyjaśnienia sytuacji .Bo nie wygląda to profesionalnie jak koleś dostaje bana nie wiedząc nawet za co a później jest sprawdzane demko czy faktycznie ma czity oczywiście jesli złożył wcześniej odwołanie .

Edytowane przez zeffyx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze, gdy oglądałem go podczas meczu byłem taki 50/50 do zbanowania go, ale zbanowałem go po tym, że w pierwszym demku z tym shiftem, a że jedna akcja to trochę mało to wybrałem poprzedni mecz, w którym uczestniczyłem i też takie akcje były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Runda 4 

Słychać przeciwnika to normalne, ze użył shifta

Runda 7

Normalne na serwerze jest dużo osób więc to normalne że sprawdza po pare razy to samo bo w każdej chwili ktoś może tam przyjść

Runda 8

Normalna gra nawet bym powiedział ze drewniana ,tutaj wszystko było normalne akcja z 0:30 gdzie strzelil noscope udowadnia ,że nie gra na żadnym wallhacku

Runda 9 Jego mate został zabity gdzieś obok jungli pokazało mu sie na radarze więc sprawdzał tamtą pozycje a z tym przeskokiem na przeciwnika jak juz napisalem widzial ze jego mate tam padl to mogl sie spodziewać ,że ktoś tam campi.

Runda 10 Dla mnie to wyglądało normalnie sprawdzał na szybko miejsca na b potem co zerknął 2 razy czy nie ma pleców nic dziwnego

Dla mnie nie ma wystarczających dowodów na to ,że gracz czituje.

//Edit A co do tego o czitach co napisał Lighting w 100% się zgadzam to ,że gracz ma dużo godzin w gre nie znaczy ,że jest czysty ten Waldek o którym mowa ma 10000k godzin w csie a vaca nie ma do teraz.

Edytowane przez Dresiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Jesteś niewinny.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.