Skocz do zawartości
Czester

[Odrzucona]Plugin [Lista map]

Plugin [Lista map]  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteście za dodaniem plugin-u?

• Tak
    • Nie
    • Jest mi to obojętne
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda już kilka razy o tym wspominałem w rożnych tematach ale nie ma efektów, więc postanowiłem założyć osobny temat, może to przyniesie rezultat:)

1. Na serwerze dodane jest kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt map. Ale co z tego jak i tak nikt praktycznie nie wie jakie to mapy i nawet nie ma możliwości tego sprawdzenia. 

2. Na serwerze jest możliwość "nominowania mapy" ale co z tego jak nikt nie wie jakie mapy można nominować (nie wiadomo jakie mapy są wgrane na serwer), a po za tym nawet nie ma informacji o tym że można nominować mapę do głosowania, a przeważnie jest tak że kończy się mapa i samo wybiera mapy do głosowania...

Propozycja:

1. Dodanie plugin-u, który po wpisaniu "/maps" pojawi nam się lista wszystkich map wgranych na serwerze

5b293076c7430_Listamap.jpg.46ba31457c8eff473e7d0b6ccfb2ac05.jpg

2. Dodanie informacji:

- [INFO] - Wpisz /maps i zobacz listę map 

-[INFO] - Wpisz "nazwę mapy" i nominuj ją do głosowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz ja widzę pierwszy tak dokładnie opisany o co ci chodziło. 

Jestem na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie bez sensu zmiana.
Ludzie maja tak wywalone na to co bedzie ze szok. (przepraszam za wulgryzmy) Wiec watpie ze to cos da. Nie chce im sie kliknac przy wyborze mapki klawisza 1-5 a co dopiero wpisywac komendy, tak samo jest z nominowaniem, kazdy placze ze co to za mapa ale nominowac nikt nie chce a grane sa rozne mapy wiec wiekszosc zna ich nazwe. Wiec watpie ze sie przyjmnie. Ale jesli ma byc to dodane to od razu dodaj do tego komende /mala mapa. Elu elitarni

Edit1: Lepiej dodac w koncy tego anty-flasha, odswiezyc wyglad skinow, naprawic amx_mute, poprawic prace adminowi i dac dostep do kazdego chatu nie wazne czy zyje czy nie.

Edytowane przez kropeczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Nie że nikomu się nie chce klikać klawisza 1-5 tylko głosowania przebiega zbyt szybko na serwerze. Głosowanie wyświetla nam się podczas gry (nie każdy ma czas patrzeć i głosować) i kończy się wraz z końcem rundy (nie każdy zdąży zagłosować). Można by poprawić styl głosowania tak aby podczas głosowania, gra się zatrzymała tak aby każdy mógł na spokojnie zagłosować

2. Z nominowaniem mapy jest tak, że pół na pół graczy wie że można nominować mapę do głosowania. A ci co nawet wiedzą nie raz o tym zapominają. Więc dlatego właśnie powinna pojawić się informacja na serwerze (kolorowa i wyraźna)

-[INFO] - Wpisz "nazwę mapy" i nominuj ją do głosowania

Edytowane przez Czester

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 bardzo mi się nie podoba ta opcja taka opcja. Konkurencja ma takie coś a ściągać nie zamierzam ponieważ nie lubimy się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak trzeba odświeżyć FunkA wakacje sa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, HunteR napisał:

1 bardzo mi się nie podoba ta opcja taka opcja. Konkurencja ma takie coś a ściągać nie zamierzam ponieważ nie lubimy się. 

Skoro nie chcesz podkradać pomysłu konkurencji, to zrób coś ze starym głosowaniem aby trwało to dłużej i nie kończyło się wraz z końcem rundy:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej jest lipa przy głosowaniu z vipem wyskakuje vote gdzie w tym samym czasie wybieram bron rezultat nie wiem co wybrałem i a czasami nie mam broni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisujesz w konsoli "listmaps" (bez cudzysłowów) i masz to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Powód: Propozycja została odrzucona.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.