Skocz do zawartości
kropeczka

[Zamknięty]Jak Poprawdnie Sprawdzic SS'y

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Każdy admin jak i UbTeam powinien wiedzieć jak poprawnie sprawdzać SS'y wstawiane przez graczy na forum a więc przedstawię wam krok po kroku jak to zrobić.

Ss'y mozna sprawdzac na rozne sposoby kazdy ma swoj spsob ja opisze swoj (myślę ze komus sie przyda)

Pierwszy krok to posiadanie programu WinRar.

1. Nazwa:
- Każda fotka powinna zawierać nazwę mapy na której SS'y zostały zrobione czyli przykładowo admin zrobił fotki na mapie de_inferno to screeny muszą mieć nazwę "de_italy0000.bmp", "de_italy0002.bmp", "de_italy0003.bmp", "de_italy0001.bmp" itd. Screeny mające inne nazwy typu "de_italy0000xv.bmp", "de_italy0000nvbu.bmp", "de_italy1.bmp", "de_italy0000 — skrót.bmp" itd. są PRZERABIANE bądź coś w nich było kombinowane !

2. Rozmiar:
- Tu patrze czy Każdy ScreenShot ma ten sam rozmiar, screeny które mają różne rozmiary są PRZERABIANE !

3. Skompresowany:
- Każdy SS powinien zawierać różny rozmiar pliku po kompresji w przeciwnym wypadku ScreenShot mógł zostać skopiowany.

4. Zmodyfikowany:
- Jest to data i godzina w której ScreenShoty zostały zrobione więc muszą zawierać identyczną datę i godzinę (w niektórych przypadkach czas może się różnić max o 1 minutę ale tylko w przypadku gdy SSy robiły się w ostatnich sekundach czyli przykładowo 16:28:59 i następna fotka już 16:29:00 )

Myślę ze poradnik sie przyda! Elo Elitarni <3

screenSHU.jpg

Edytowane przez kropeczka
  • Lubie to 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej poradnik dobry dla świeżaka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hmm, punkty 4 to można łatwo oszukać programem, Attribute Changer. Punkt 3 na obrazu to rozszerzenie, a nie coś takiego jak, "Skompresowany:"
Trochę błędów jest, ale okey poradnik
#edit
Jeżeli obrazek jest do pokazu to nic nie mam do tego 
:DxD

Edytowane przez wiktor2591

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrazek głównie do pokazu aby ludzie bardziej zrozumieli O co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam 2 sposoby jak oszukać UBT grając na WH i jest tylko jeden sprawdzony sposób na zobaczenie różnicy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Exe napisz mi na pv  z chęcią się doszkole 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary, wystarczy wpisać tytuł tego tematu w google i masz pierwszy temat praktycznie taki sam (nie przeczytałem całego ale do połowy zmieniłeś tylko mapy, z inferno na italy). Rozumiem się zainspirować ale KOPIOWANIE to nie jest dobra droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez administracje forum.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.CS-Elitarni.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.