Skocz do zawartości

Masher

  Administrator
 • Zawartość

  89
 • Posts on chatbox

  325
 • Wpisy

  325
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Masher

 1. Odwołanie od bana

  @Zoom na rozpisanie demka całego z dokładnymi akcjami i minutami czekam do jutra do godziny 15. Jeśli nie zrobisz tego, otrzymasz ostrzeżenie i gracz dostanie ub.
 2. [Rozwiązany]odebranie rangi

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez administracje forum. Powód: Rozwiązano. Z pozdrowieniami, Zespół www.CS-Elitarni.pl
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Ten temat został zamknięty przez administracje forum. Powód: Podanie zostało zaakceptowane Z pozdrowieniami, Zespół www.CS-Elitarni.pl
 4. Jeżeli główna administracja się zgadza to również jestem za daniem Ci szansy. Zgłoś się do mnie na pw po dalsze wskazówki.
 5. #42 Pytanie na dziś

  Spotkałem Najmana w galerii i chwile później trenera Magiere
 6. ~Pytanie dnia~ Jak wygląda Wasz poniedziałek?
 7. To moja pierwsza nuta, którą poznałem dzięki mojej pierwszej sieci. Leciała na jednym z najlepszych COD MODÓW MW3 401
 8. Odwołanie od bana

  @Neon @Zoom @指事字, który z Was nadał bana? Czekam na wypowiedź osoby odpowiedzialnej z bana i ewentualne rozpisanie demka oraz szerszej wypowiedzi na ten temat.
 9. Lista zmian

  23.04.2018 - Dodanie nowej tabeli serwerów na forum. - Aktualizacja kolorów rang: VIP Zasłużony Właściciel Serwera - Dołączenie serwera TeamSpeak do sieci.
 10. Lista zmian

  08.04.2018 - Zmiana koloru rangi Admin CS:GO. - Przydzielenie poszczególnych rang serwerowych adminom. - Usunięcie pogrubień w nazwach poddziałów. Zostawione pogrubienie zostały w poddziałach "Rekrutacja" oraz Regulaminy "Forum" i "Serwerów" - Dodanie na forum działu "Sprawy Sieciowe" oraz poddziałów: Odbierz rangę Awanse Degradacje Złóż rezygnację - Rozwinięcie działu "Sprawy dotyczące forum" takimi poddziałami jak: Pytania/Problemy Skargi na Administrację Wspomóż Nas Zareklamuj Nas - Dodanie do strefy użytkownika poddziału "Odpracuj ostrzeżenie" - Dodanie do działu "Konkursy" takie poddziały jak: Forumowe Serwerowe - W redakcji zostały zmieniona nazwa poddziału "Informacje" na "Newsy" oraz "Wiadomości" na "Ciekawostki" - Została również zmieniona kolejność działów "Konkursy", "Redakcja" i "Dołącz z serwerem".
 11. [Zamknięty]propozycja

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez administracje forum. Z pozdrowieniami, Zespół www.CS-Elitarni.pl
 12. [Zamknięty]propozycja

  Serwer nie jest nasz, a obsadę dobiera właściciel, którą z tego co wiem już ma. Zajdzie potrzeba to dodamy taki dział za zgodą właściciela lub przy zapotrzebowaniu na adminów.
 13. ~Pytanie dnia~ Jakie egzotyczne miejsce chcielibyście odwiedzić?
 14. Z racji tego, że nie możemy dojść do konsensusu ustalenia daty zebrania sieciowego postanowiłem stworzyć ankietę, w której każdy odda swój głos na poszczególny dzień i wtedy będziemy mogli podjąć ostateczną decyzję. Zebranie sieciowe jest o tyle ważne, że po pierwsze, chcemy mieć z każdym dobry kontakt i temu mają służyć właśnie takie zebrania. Po drugie, chcemy rozmawiać na tematy sieci, jej rozwoju, problemów i nowych propozycji jakie macie. Jeśli chcemy zajść wysoko, nie martwić się o upadki i kryzysy, takie zebranie na prawdę dadzą dużo i każdy będzie wiedział na czym stoi! Pozdrawiam!
 15. [Zamknięty]Pytanie na dziś #39

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez administracje forum. Z pozdrowieniami, Zespół www.CS-Elitarni.pl
 16. ~Pytanie dnia~ Jaką chcielibyście posiadać super moc?
 17. [Odrzucony]Nowy serwerek.

  Jestem za arena 1vs1. Popularny mod, więc może uda Ci się zwabić na niego ludzi. Jeśli serwer będzie posiadał reklamę i będą na nim grali ludzie to jestem na tak.
 18. [Przywitany]:D

  Witamy
 19. [Przywitany]Witam.

  Witamy
 20. [Przywitany]Salve

  Witamy i zapraszamy na serwery!
 21. Zebranie sieciowe !

  Może odpowiadam Wam jakiś dzień w tygodniu w godzinach 19-22? W tygodniu raczej w takich godzinach wszyscy są w domu i można poświęcić te 30-60 minut na zebranie.
 22. Zebranie sieciowe !

  Aktualizacja daty zebrania! 22.04.2018 godzina 20:00!
 23. [Urlop przyznany]Urlop HunteR

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez administracje forum. Powód: Urlop Przyznany! Z pozdrowieniami, Zespół www.CS-Elitarni.pl
 24. Wywiad z Masher!

  Super wywiadzik
×